Ветеринарна клініка “Звірополіс” на Оболоні

Контакти

Достовірна діагностика і правильне лікування

Ветеринарна клініка «Звірополіс» приймає собак, котів і гризунів. Ваші вихованці потрапляють у турботливі, а головне — відповідальні руки ветеринарів різного профілю. У вас э можливість записатися до дерматолога, хірурга, привезти тварину на рентген або здати аналізи в лабораторії. Якщо у вас живе морська свинка, хом’як, пацюк, тхір або кролик, то їх огляне і призначить лікування ратолог.

Головна мета, яка стоїть перед ветеринарами клініки «Звірополіс» — здоров’я вашого вихованця. Фахівці проводять діагностику та лікування з використанням сучасного обладнання і препаратів, що відповідають суворим вимогам доказової медицини. Домашні тварини, що знаходяться під наглядом наших спеціалістів, швидше одужують завдяки постійному моніторингу стану та чуйному реагуванню на будь-які зміни.

 

Особливість нашої клініки — в дотриманні принципів сімейної ветеринарної медицини. Це означає, що ми обрали правильний, комплексний підхід до утримання тварини:

  • спостерігаємо за вихованцем з раннього віку протягом усього життя;

  • даємо рекомендації по харчуванню і догляду;

  • проводимо профілактичні заходи і лікування.

В результаті такого відповідального підходу і своєчасної профілактики тварини рідше хворіють, живуть повним життям, а вірогідність хронічних захворювань зводиться до мінімуму.

Цілодобова ветклініка на Оболоні

Клініка «Звірополіс» на Оболоні працює цілодобово, тому в який би час з твариною не трапилася біда, ми надамо оперативну допомогу. Зробимо рентген, допоможемо зняти біль, а в особливо складних випадках проведемо повну діагностику організму і оперативне втручання. Крім лікування, ми надаємо послуги грумінгу та чищення зубів. Звертайтеся — зі «Звірополіса» господарі забирають здорових і доглянутих тварин!

залишити заявку