Ветеринарна клініка “Звірополіс” на Січових Стрільців

Контакти

Ви не розумієте, чому ще вчора рухливий вихованець не хоче гратися, а миска з їжею залишається повною? Не варто ігнорувати тривожні симптоми! Зверніться по допомогу до ветеринарної клініки «Звірополіс» на Січових Стрільців. Тут собака, кішка або гризун отримають професійну допомогу в будь-який час. Ми відкриті цілодобово – без перерв і вихідних, щоб ви в будь-який момент мали змогу проконсультуватися з лікарями і в разі необхідності вдатися до екстрених заходів.

Ветеринарна клініка на Січових Стрільців – це поєднання сучасного обладнання, професіоналізму лікарів і безмежної любові до тварин. Ми допоможемо вашому вихованцю в будь-якій, навіть найскладнішій ситуації в найкоротший час. Швидко візьмемо аналізи, поставимо правильний діагноз і призначимо ефективне лікування. Крім того, в ветклініці «Звірополіс» на Січових Стрільців є зоомагазин, де ви можете придбати все необхідне для домашнього улюбленця, і навіть сучасний зооготель!

Звертаючись до нашої клініки, ви довіряєте свого вихованця досвідченим фахівцям, що мають за плечима багато років практики. Вони регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, беруть участь в семінарах, майстер-класах та конференціях, щоб завжди бути в курсі новітніх методів лікування, препаратів і технологій. А головне – наші ветеринари знають, як знайти підхід до тварин, тому прийом буде проходити в спокійній обстановці, без зайвих нервів і переживань.

Що ми пропонуємо?

На вас чекає великий перелік послуг, починаючи від простих доглядових процедур (чистка зубів, грумінг), вакцинації або планових консультацій, завершуючи хірургічним втручанням. У ветеринарній клініці на Січових Стрільців ведуть прийом:

  • терапевт;

  • хірург;

  • дерматолог;

  • узіст;

  • ратолог.

У клініці «Звірополіс» пропонується не тільки повний комплекс лікувальних заходів, а й профілактичні та гігієнічні процедури. Наша діяльність побудована за принципом сімейної ветеринарної медицини: за багатьма чотирилапими пацієнтами ми спостерігаємо з самого народження і протягом життя стежимо за їх розвитком, даємо рекомендації щодо правильного харчування і догляду, своєчасної вакцинації і обстежень. Це дозволяє запобігти можливим проблемам зі здоров’ям і застосувати оперативні заходи в разі раптової хвороби.

Завдяки відповідальному і уважному відношенню, своєчасним обстеженням і профілактичним заходам, тварини рідше хворіють, знижується ризик розвитку хронічних недуг.

Цілодобова ветклініка на Січових Стрільців

Пам'ятайте про те, що будь-яку хворобу легше попередити! Якщо у вас з'явилися сумніви з приводу стану здоров'я вихованця, якщо насторожує його апетит, активність і поведінка, ви цілодобово можете отримати детальну консультацію та професійну допомогу в «Звірополісі». Якщо ваш вихованець потрапив у біду, двері ветеринарної клініки на Січових Стрільців завжди відчинені!

залишити заявку