Ветеринарна клініка “Звірополіс” на Печерську

Контакти

Ветеринарна клініка «Звірополіс» на Печерську піклується про здоров’я вашого домашнього улюбленця і приходить на допомогу в будь-якій ситуації. Наші двері цілодобово відчинені для котів та собак навіть з найскладнішими захворюваннями. Також ми приймаємо власників кроликів, морських свинок, щурів і хом’яків – гризунів приймає ратолог. Яка б неприємність  не спіткала вашого улюбленця, з якою б хворобою не довелося зіткнутися, приїжджайте з ним на бульвар Лесі Українки в Києві. Ветеринар допоможе усунути біль, проведе огляд та за необхідністю направить на рентген, до дерматолога чи в лабораторію, щоб провести аналізи.

Наші ветеринари уважно оглядають тварину і призначають правильний курс лікування. Якщо ситуація того вимагатиме, хірург прооперує пацієнта. У важкий післяопераційний період ваш улюбленець знаходитиметься у дбайливих руках професіоналів. Щоб вихованці швидше видужували, ми турботливо ставимося до кожного і створюємо теплу дружню атмосферу. Безумовно, персонал не в змозі замінити улюбленого господаря, але ви можете бути впевнені, що в «Звірополісі» кожен чотирилапий пацієнт оточений турботою і почувається завжди зручно.

Що ми пропонуємо?

Ветклініка «Звірополіс» з великою увагою ставиться до домашніх вихованців. Ми спираємося на принципи сімейної ветеринарної медицини. Це говорить про те, що наші ветеринари:

  • супроводжують тварину протягом усього життя, починаючи з наймолодшого віку;

  • контролюють стан здоров’я і харчування, догляд та інші важливі речі: ви своєчасно дізнаєтеся, якщо треба змінити корм або зменшити порції, чи якщо потрібно обрати нові доглядові засоби;

  • вчасно радять пройти профілактику чи лікування, щоб уникнути розвитку серйозних захворювань.

Ветеринар знає про всі особливості організму та навіть характеру вашого улюбленця. Тварина не боїться відвідувань і почувається дуже спокійно. Завдяки цьому, вихованці менше хворіють, довше живуть і практично ніколи не страждають від хронічних захворювань.

Цілодобова ветклініка на бульварі Лесі Українки

«Звірополіс» приймає пацієнтів у будь-який час дня й ночі та пропонує цілий комплекс послуг. У нас ви можете не тільки проконсультуватися з ветеринарами або здати аналізи, але й маєте можливість замовити грумінг та чистку зубів, які є обов'язковими для правильної гігієни та підтримки гарного зовнішнього вигляду вашого улюбленця. Ми знаємо, як спілкуватися з котами і собаками, щоб вони не нервували, а спокійно поводилися під час будь-якої процедурі. Саме тому після прийому господарі – задоволені, а тварини – здорові і доглянуті!

залишити заявку