Ветеринарна клініка “Звірополіс” на Лівобережній

Контакти

Ветклініка «Звірополіс» приймає домашніх тварин із захворюваннями будь-якої складності. Запишіть кота або собаку на консультацію до хірурга, дерматолога, а морську свинку, щура або хом’яка — до ратолога. При необхідності ми направимо вихованця здати аналізи в лабораторію або зробити рентген. Сучасне обладнання дозволяє провести повне обстеження, а високий рівень професіоналізму ветеринарів — поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування. Ми застосовуємо тільки перевірені сертифіковані препарати, уважно стежимо за процесом одужання, адже наша головна мета — здоров’я вашого улюбленця. А щоб він завжди був доглянутим і красивим, разом з ветеринарними процедурами ми пропонуємо записати вихованця на грумінг і чистку зубів.

Ветеринари «Звірополіса» дотримуються принципів сімейної ветеринарної медицини. Згідно з ними, кураторство фахівців починається з миті, коли у людини з’явилося бажання завести домашню тварину.

Взаємодія передбачає:

  • моніторинг стану здоров’я тварини з самого раннього віку протягом усього життя;

  • грамотні рекомендації по харчуванню та догляду;

  • своєчасну профілактику захворювань і лікування.

Такий комплексний підхід з періодичним моніторингом стану здоров’я дозволяє звести до мінімуму ризик серйозних захворювань або виявити їх на ранній стадії. А після діагностування недугу, не допустивши його подальшого розвитку, ми можемо швидше вилікувати домашню тварину без неприємних наслідків для організму.

Цілодобова ветклініка на Микільсько-Слобідській

«Звірополіс» на лівому березі Дніпра працює цілодобово. Ми готові прийняти тварину в будь-який час і надати оперативну ветеринарну допомогу. Що б не трапилося з вихованцем, ви можете привезти його до нас. Фахівці проведуть необхідні обстеження і призначать правильне лікування. Для екстрених випадків у нас завжди готова операційна. Зателефонуйте саме зараз і запишіться на консультацію до фахівця!

залишити заявку