Блог

 • Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві

  Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах.

  Читати далі Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві
 • Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

  Якщо у вашого улюбленця з’явилися симптоми інфекційного захворювання, терміново звертайтеся до ветеринарної клініки «Звірополіс»! Життя тварини – у ваших руках, а ми зможемо його вилікувати!

  Читати далі Інфекційний стаціонар для домашніх тварин
 • Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною

  Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!

  Читати далі Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною
 • УЗД діагностика тварин у Києві: ехо серця, УЗД черевної порожнини, а також обстеження вагітних кішок та собак

  Сучасний апарат УЗД допоможе встановити правильний діагноз та призначити ефективне лікування!

  Читати далі УЗД діагностика тварин у Києві: ехо серця, УЗД черевної порожнини, а також обстеження вагітних кішок та собак
 • Прийом ветеринарного лікаря-кардіолога

  Якщо ви піклуєтеся про здоров’я свого улюбленця, дізнайтеся, коли обов’язково треба звертатися до лікаря-кардіолога, щоб проконсультуватися та зробити Єхо серця вашого кота чи собаки.

  Читати далі Прийом ветеринарного лікаря-кардіолога
 • Оваріоектомія кішок, як варіант хірургічної стерилізації

  Запобігти появі потомства, усунути небажані ознаки статевої поведінки та в якості профілактики захворювань матки, яєчників та молочних залоз використовують оваріоцистектомію. Це процедура видалення матки та яєчників, результатом якої є зміна гормонального фону, припинення вироблення статевих гормонів, і як наслідок, зупинка тічки, усунення ризику виникнення кісти яєчників та хибних вагітностей.

  Читати далі Оваріоектомія кішок, як варіант хірургічної стерилізації
 • Вивезення тварини за межі України

  Українці та наші пацієнти зокрема подорожують дедалі більше. Хтось залишає країну надовго або назавжди. Хтось виїжджає, але повертається з поїздок за межі нашої країни назад на батьківщину. І багато хто з них хоче, щоб їх улюбленці під час подорожі були поряд. Що треба зробити аби мати таку можливість? Які існують правила вивезення тварин?

  Читати далі Вивезення тварини за межі України
 • Грумінг у «Звірополісі»

  Грумінг (grooming) — це догляд за вашим вихованцем, який включає роботу над зовнішністю, підтримання гігієни, професійний догляд за хутром (шерстю), стрижка шерсті та пазурів, миття та сушка.

  Читати далі Грумінг у «Звірополісі»
 • Наркоз для тварин

  Наркоз використовується при проведенні хірургічних операцій, а також при деяких обстеженнях та планових процедурах неспокійних звіряток. Для різних видів тварин та маніпуляцій використовуються окремі види наркозу.

  Читати далі Наркоз для тварин
 • Вакцинація та профілактика у «Звірополісі»

  Відповідно до єдиного міжнародного стандарту, домашня тварина має проходити регулярну щорічну вакцинацію. Ми дуже рекомендуємо дотримуватися цього простого правила.

  Читати далі Вакцинація та профілактика у «Звірополісі»
 • Паразити: кліщі та блохи

  Яка загроза приховується за укусом кліща? Частина кліщів приносить скоріше дискомфорт від укусу, залишаючи ранку на шкірі тварини, яка, до речі, теж може в подальшому стати джерелом запалення і подразнення. Але найбільш небезпечні ІКСОДОВІ КЛІЩІ.

  Читати далі Паразити: кліщі та блохи
 • Чіпування домашніх тварин

  Методика вживлення чіпу полягає в тому, що в підшкірний простір вводиться чіп з унікальним ідентифікаційним номером, котрий лишається з твариною упродовж усього життя.

  Читати далі Чіпування домашніх тварин
  1 2