Виклик ветеринара додому

залишити заявку

Виклик ветеринара додому

Допомога ветеринара може знадобитися в будь-який момент. Якщо ви нещодавно завели домашню тварину, якщо ваш улюбленець в похилому віці або має хронічні захворювання, обов’язково запишіть номер ветеринарних клінік “Зверополіс”! Вони розташовані в Києві на Оболоні поруч з метро Мінська і біля станції метро Лівобережна. Ми працюємо цілодобово і готові прийняти тварину для екстреної або планової допомоги. Але що робити, якщо домашній улюбленець в критичному стані, чи немає можливості виїхати з ним із дому? “Зверополіс” пропонує терміновий виїзд ветеринара в будь-який час за вашою адресою.

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
залишити заявку

Виклик ветеринара додому

Приїхавший за викликом ветеринар:

  • огляне тварину і оцінить його стан;
  • якщо немає необхідності в госпіталізації, запропонує лікування і дасть рекомендації по догляду;
  • якщо потрібні додаткові обстеження: аналізи, рентген, консультація спеціаліста або хірургічне втручання, то фахівець випише направлення і госпіталізує тварину до ветклініки.

Довіряючи життя і здоров’я домашньої тварини ветеринарам “Звірополіс”, ви можете бути впевнені – їй буде надана кваліфікована допомога. Досвідчені фахівці, сучасне обладнання і перевірені препарати – у нас дотримані всі умови для лікування. При правильній профілактиці і постійному спостереженні в ветклініці “Звірополіс” нам вдається зменшити ризики хронічних захворювань до мінімуму.

залишити заявку
Виклик ветеринара додому