Команда

 • Кравченко Владислав Олегович
  Ветеринарний лікар
  записатися

  В 1999 році Владислав Олегович закінчив навчання в Національному Аграрному Університеті на факультеті ветеринарної медицини. Спеціалізується на оперативній хірургії й терапії дрібних домашніх тварин. Основні напрямки лікарської діяльності: оперативна хірургія, травматологія, терапія, інфекційні захворювання. З 2005 року Владислав займається лікуванням захворювань хорея, включаючи ендокринні розлади.

  Click to rate this post!
  [Всего: 0 Средний: 0]
 • Теор Богдан Дмитрович
  Старший ветеринарний лікар
  записатися

  Закінчив навчання у Національному Університеті Біоресурсів та Природокористування України за спеціальністю «Хвороби дрібних домашніх тварин», а також Білоцерківський національний аграрний університет.

  Спеціалізується на хворобах дрібних домашніх тварин, превентивних технологіях у сфері ветеринарної медицини. Володіє практичним досвідом роботи у сфері хірургії, стоматології, інтенсивної терапії, анестезіології, інструментальної та лабораторної діагностики.

  Click to rate this post!
  [Всего: 0 Средний: 0]
 • Балабанова Катерина Сергіївна
  Старший ветеринарний лікар
  записатися

  У 2008 р. закінчила Національний Університет Біоресурсів та Природокористування України на факультеті ветеринарної медицини. Спеціалізація — лікувальна справа 2008 р. З того часу працює самостійно. З 2013 р. є старшим ветеринаром розплідника диких котів Luxury Cat. З 2016 р. — ведучий ветеринар розплідника російських чорних тер’єрів «Скарби Русі».

  Катя захоплюється ветеринарною неонатологією. Основні напрямки спеціалізації — хірургія, терапія, офтальмологія, стоматологія та травматологія.

  Click to rate this post!
  [Всего: 0 Средний: 0]