Готель для собак в Києві

залишити заявку

Збираючись у відпустку або відрядження, свого чотирилапого друга ви можете довірити готелю для собак «Звірополіс». Кваліфікований персонал, зручне розташування, постійний нагляд, правильне харчування і щира турбота — головні переваги сучасного готелю для собак. Вам не доведеться хвилюватися про вихованця, навіть якщо він знаходиться на спеціальній дієті, потребує особливого догляду або медичних процедур. Тут працюють професіонали з багаторічним досвідом, які уважно і точно дотримуються інструкцій господарів.

«Звірополіс» — це комфортабельний готель для собак, де тварини почувають себе спокійно і безпечно. Ваші вихованці оточені турботою, отримують необхідний догляд і цілодобово перебувають під наглядом. У зооготелі організовані умови для утримання собаки під час вашої відсутності:

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
  • Тварини знаходяться в просторих, зручних боксах, де почуваються захищено і в той же час вільно. Для великих порід ми пропонуємо розміщення у вольєрах.

  • При необхідності і за згодою власника під час перебування тварини в зооготелі їй надають послуги ветеринарного центру.

  • Собак годують відповідно до рекомендацій ветеринара і побажань власника, вигулюють, доглядають з урахуванням особливостей породи і стану здоров'я.

  • Ми організували всебічний контроль над фізичним і емоційним станом тварин на перетримці, тому в «Звірополісі» собаки завжди доглянуті і задоволені. Вони з нетерпінням чекають господаря, але за їхнє здоров'я можна не хвилюватися.

залишити заявку

Чому вам сподобається готель для собак «Звірополіс»

Якщо ви залишаєте тварину вперше, тривоги не уникнути. Щоб ви могли відпочити або працювати без зайвих хвилювань, ми забезпечили умови, зручні для господарів:

  • ви маєте можливість привезти чи забирати собаку в будь-який час;

  • персонал готелю цілодобово на зв’язку, тому ви можете зателефонувати, отримати фото та відео улюбленця;

  • якщо необхідно, за вашої відсутності ми надамо послуги грумера, проведемо комплексне обстеження собаки, вакцинацію і ревакцинацію, ультразвукову чистку зубів та інші медичні процедури у ветеринарному центрі.

Ціни на перебування собак в зооготелі доступні. Ми повністю беремо на себе відповідальність за здоров’я і комфорт вашого пса, щоб в цей час ви спокійно працювали або вiдпочивали з упевненістю, що улюбленець в надійних руках, оточений теплом і любов’ю.

залишити заявку

Контакты