Готель для кішок у Києві

залишити заявку

Ваша кішка — у надійних руках

Кішка гуляє сама по собі, але коли потрібно виїхати по роботі або у відпустку, знайти їй тимчасову домівку буває дуже складно. Мало хто хоче брати на себе таку відповідальність. А коли кішці потрібен особливий режим або лікування, то залишати її без постійного нагляду просто небезпечно. У вас не буде приводів для хвилювання, якщо ви звернетеся в готель для котів «Звірополіс», що прийме вихованця в будь-який час. Спокійно їдьте з міста, а ми подбаємо про вашого улюбленця.

Зооготель «Звірополіс» — це не стандартна котяча перетримка, а комфортабельний готель, де тварини почуваються в безпеці. Вони перебувають під цілодобовим наглядом фахівців, доглянуті і нагодовані.

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
  • Тварини розміщені в просторих боксах. Вони не контактують один з одним, тому бійки і травми виключені. У той же час вони можуть вільно пересуватися і грати з іграшками

  • Лотки ретельно миють і дезінфікують, своєчасно змінюють наповнювачі, при необхідності проводять кішкам гігієнічні процедури

  • Якщо виникне необхідність, наш ветеринарний центр цілодобово готовий надати екстрену і планову допомогу

  • Годування проводиться в суворій відповідності до приписів господаря, догляд - в залежності від особливостей породи і конкретного тваринного!

залишити заявку

Чому вам сподобається готель для кішок Зверополіс

Завдяки кваліфікованому персоналу і відмінною оснащеності, готель для котів і кішок Зверополіс гарантує безпеку вихованців, оточення щирою ласкою і турботою. Ніхто не замінить тварині його господаря, але поки улюбленець знаходиться в зооготелі, ви можете бути впевнені, що з ним все в порядку. Для вашого повного спокою і впевненості в благополуччі домашньої тварини, ми пропонуємо зручні умови:

  • привезти і забрати кішку можна в будь-який час доби;
  • тварини під постійним наглядом, тому ви можете зателефонувати персоналу і дізнатися про самопочуття вихованця, отримати фото і відео;
  • за вашим бажанням ми надамо послуги грумера і ветеринарного центру: комплексне обстеження, вакцинацію, ультразвукову чистку зубів і інші необхідні процедури.

Ціни на послуги готелю для кішок доступні. На час вашої відсутності ми беремо на себе функції господаря тварини і повністю відповідаємо за його фізичний і емоційний стан. Ви можете спокійно займатися справами, ваш вихованець в надійних руках!

залишити заявку
test

Контакти