Готель для тварин

залишити заявку

Готель для тварин у Києві

Зооготелі Звірополіс пропонують комфортне розміщення для кішок і собак, комплекс послуг догляду, постійне спостереження і щиру турботу досвідчених фахівців. У нас ваші вихованці будуть ситими, в теплі і безпеці. Якщо через вік або стан здоров’я вашій домашній тварині потрібна допомога ветеринара, в нашій ветклініці можна її отрімати та пройти всі необхідні процедури.
У готелі для тварин вихованцям зручно і спокійно завдяки комфортним умовам:

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
  • Проживання в просторих боксах, де персонал постійно підтримує чистоту. Собак великих порід розміщуємо в вольєрах, за якими вони вільно пересуваються.

  • Повноцінний догляд за тваринами: годування відповідно до породою і особливостями здоров'я, регулярний вигул собак, заміна наповнювача в лотках у котів. При необхідності - проведення гігієнічних процедур.

  • При бажанні власника, в разі наявності хронічних захворювань в ветклініці тварина отримає кваліфіковану допомогу ветеринара.

залишити заявку

Чому вам сподобається готель для тварин Звірополіс

Головне для господаря – це впевненість в тому, що домашній улюбленець зараз в дбайливих руках, ситий, задоволений і оточений небайдужими людьми. В готелі Зверополіс догляд за тваринами організований саме таким чином. Створено комфортні умови і для власників тварин:

  • прийом тварин здійснюється цілодобово: у разі термінової відрядження можна привезти до нас собаку або кішку навіть вночі. Забрати також можна в будь-який момент;
  • персонал завжди на зв’язку, за запитом відправить вам фото і відео з вихованцем;
  • щоб ваш улюбленець провів час в готелі з користю, пропонуємо послуги грумера, поставимо чергове щеплення, проведемо комплексне обстеження організму, ультразвукову чистку зубів і інші необхідні процедури в ветклініці.

У Києві в даний момент працює 2 зооготелі «Звірополіс», вибирайте найзручніший по розташуванню і привозьте до нас свого вихованця. Ціна буде розрахована, виходячи з терміну перебування і кількості додаткових послуг. Спокійно займайтеся справами, поки про тварину подбають професіонали!

залишити заявку
опис

Готелі для тварин Звірополіс

Готель для собак в Києві

Тепер ви маєте можливість спокійно поїхати у відпустку або відрядження, а ваша собака залишиться під цілодобовим наглядом і буде оточена щирою турботою. В готелі «Звірополіс» улюбленцю буде тепло, затишно і безпечно. Готель пропонує розміщення собак дрібних і великих порід у просторих боксах або вольєрах, повноцінне харчування, вигул і догляд. У будь-який час, вдень чи вночі, ви можете зателефонувати персоналу перетримки, дізнатися про самопочуття тварини, отримати фото, відео та переконатися, що ваш чотирилапий друг у надійних руках.

Готель для кішок

Якщо ви збираєтеся і відрядження чи відпустку, а кішку нема з ким залишити, це не привід відмовлятися від поїздки. В готелі для котів «Звірополіс» буде зручно, безпечно та спокійно кожному пухнастому улюбленцю.