Вивезення тварини за межі України

Українці та наші пацієнти зокрема подорожують дедалі більше. Хтось залишає країну надовго або назавжди. Хтось виїжджає, але повертається з поїздок за межі нашої країни назад на батьківщину. І багато хто з них хоче, щоб їх улюбленці під час подорожі були поряд. Що треба зробити аби мати таку можливість? Які існують правила вивезення тварин? Які правила країн, котрим належить відвідати? Хто допоможе у всьому цьому розібратися? Ми!

«Звірополіс» надає безкоштовну консультацію та послідовний план дій при зборі документів на тварину для перетину кордонів в різних країнах світу. А також виконує весь спектр необхідних для вивезення послуг, крім тих, які знаходяться під компетенцією державних установ. Звертайтеся, ми все розкажемо і допоможемо зробити, враховуючи індивідуальність вашого особистого випадку! А для загального розуміння приводимо вам перелік документів та процедур для вивезення вихованця за межі України.

 • Міжнародний ветеринарний паспорт англійською мовою з відмітками про чіпування, щеплення та обробку від паразитів.
 • Ідентифікація тварини (клеймо чи мікрочіп). Чіпування та занесення даних чіпа до єдиної бази чіпованих тварин України (http://www.tracer.com.ua/index.php?lang=ua) – 600 грн.
 • Довідка про виявлення в крові тварини титру антитіл до вірусу сказу. Вартість аналізу на титр антирабічних тіл — 4795,00 грн. Вакцинація проти вірусу сказу — 150 грн.
 • Форма 1 чи Форма 1 Вет — видається державною ветеринарною клінікою при наявності міжнародного ветеринарного паспорта (п.1)
 • Довідка про те, що тварина не являє собою племінної цінності, оформляється в Кінологічних організаціях України.
 • Копія закордонного паспорта господаря тварини.
 • Спеціальний контейнер для транспортування тварини згідно з вимогами Міжнародної асоціації авіаперевізників (ІАТА)

Чіпування. Мікрочіп знаходиться в спеціальній стерильній капсулі, що виготовляється із біосумісного скла. Він являється цифровим носієм 15-значного коду, який є персональним для кожної тварини та зберігається впродовж усього її життя. Процедура імплантації капсули з мікрочіпом проходить швидко, безболісно та легко, по суті, це звичайна підшкірна ін’єкція. Разовий аплікатор для процедури імплантації разом із мікрочіпом поставляється у стерильній упаковці. Біосумісне скло не дозволяє чіпу переміщуватися в підшкірному просторі тварини.

Переглянути базу чіпованих тварин в Україні можна на сайті http://www.tracer.com.ua

Аналіз на титр антирабічних тіл. Якщо вже були виявлені антитіла до сказу і дія вакцини ще не припинена, вам не треба повторно проводити цю процедуру. Такі рекомендації лабораторії.

Для проведення аналізу пробу беруть щонайшвидше через 30 днів після процедури щеплення, і не пізніше, ніж за 3 місяці до запланованої дати завезення. Термін три місяці не стосується тварин з ЄС, які оглядалися до моменту вивезення за межі ЄС. Відсутність у відповідній довідці запису про щеплення від сказу категорично забороняє ввозити тварину до країни. В такому разі її треба негайно депортувати, а коли можливості це зробити немає, то умертвити в присутності прикордонного ветеринара.

Щеплення проти сказу (R)- один із необхідних заходів для отримання дозволу на вивезення тварини за територію країни. По кожному з перерахованих пунктів є маса додаткових питань та нюансів в залежності від окремого індивідуального випадку (віку вихованця, країни призначення). Ми допоможемо з усім цим розібратися.

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
Інші статті
 • Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві

  Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах.

  Читати далі Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві
 • Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

  Якщо у вашого улюбленця з’явилися симптоми інфекційного захворювання, терміново звертайтеся до ветеринарної клініки «Звірополіс»! Життя тварини – у ваших руках, а ми зможемо його вилікувати!

  Читати далі Інфекційний стаціонар для домашніх тварин
 • Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною

  Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!

  Читати далі Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною