Вакцинація та профілактика у «Звірополісі»

Відповідно до єдиного міжнародного стандарту, домашня тварина має проходити регулярну щорічну вакцинацію. Ми дуже рекомендуємо дотримуватися цього простого правила.

По-перше, це дозволить зберегти здоров’я тварини. Вакцини нового покоління розроблені з урахуванням усіх актуальних стандартів і при високій ефективності практично не мають протипоказань та побічних дій.

По-друге, сучасна регулярна вакцинація домашньої тварини значно полегшить вам процедуру збору документів для подорожі з нею до країн ЄС та США. На жаль, Україна займає одне з найперших місць за кількістю тварин, уражених вірусом сказу. Тому вакцинація проти сказу — це одна з обов’язкових умов при транспортуванні звірятка за кордон.

В’їзд з тваринами на територію кожної країни регламентується її внутрішнім розпорядком, і умови можуть значно відрізнятися. Команда ветеринарного центра «Звірополіс» допомагає при оформленні необхідного пакету документів для отримання ветеринарної форми №1. Згідно з регламентом, цей документ видають районні державні ветеринарні клініки.

По-третє, при участі у виставках, спарюванні або купівлі цуценят, паспорт тварини відіграє дуже велике значення. Усі вакцини обов’язково заносяться до ветеринарного паспорту тварини, тобто до її офіційного документа.

Ціна вакцинації в жодному разі не йде в будь-яке порівняння з лікуванням наслідків хвороби у тварини!

По-четверте, якщо вам знадобиться лишити тварину в готелі на час відсутності, ні ми, ні якась інша установа, що дотримується стандартів, не зможе прийняти невакцинованого вихованця, щоб не піддавати його ризику зараження.

У ветеринарному центрі «Звірополіс» проходження вакцинації безболісне і просте. Турботою нашого лікаря буде своєчасно нагадувати вам про необхідні вакцини та профілактичні сезонні маніпуляції.

Статистика демонструє, що найчастіше за швидкою медичною допомогою та профілактичними процедурами до нашого центру звертаються господарі собак. А от власникам котів також треба було б звернути увагу на всі пункти, про які мі розповіли. Багато захворювань мають сезонний характер і про це треба пам’ятати кожному, в кого в домі живе чотирилапий друг!

У весняний та літній період тварини схильні хворіти бабезіозом та вірусними інфекціями. Запобігати таким хворобам зовсім неважко! Для того, щоб уникнути захворювання, досить вчасно проводити обробки проти бліх, кліщів, гельмінтів і комплексні вакцинації.

У «Звірополісі» ми використовуємо вакцини Nobivac.

Nobivac Tricat Trio +R (tricat trio + rabies) – комбінована вакцина проти вірусного ринотрахеїта, каліцивіроза та панлейкопенії. Rabies – вакцина проти сказу.

При сумісній імунізації вакцинами від сказу Nobivac Rabies та Nobivac Tricat спостерігається посилення імунної відповіді тварин на каліцивірусний компонент препарату.

Підготовка до вакцинації, протипоказання і прості правила її успішного та ефективного проведення:

 • Дотримання схем та термінів вакцинації (зорієнтуватися допоможе ваш ветеринарний лікар, все буде записано у ветеринарному паспорті вашого улюбленця).
 • Використання якісної вакцини (це повністю наша відповідальність: ніяких компромісів у виборі виробника і сервісі логістики).
 • Вихованець, якого збираються вакцинувати, має бути клінічно здоровим, обробленим від паразитів (бліх та глистів). Глистяна інвазія ускладнює вакцинацію і знижує її ефективність. За 5-10 днів до вакцинації необхідно провести профілактичну дегельмінтизацію (дати глистогінний засіб, а якщо паразити були виявлені — провести її повторно.
 • Неможна вакцинувати вагітних та тваринок, що годують своїх малюків (востаннє щеплення можна проводити щонайменше за місяць до в’язки).
 • В післяопераційний та реабілітаційний періоди також не можна вакцинувати тварин. Процедуру треба проводити не раніше, ніж через два тижні після останнього прийому антибіотиків.
 • Уникати планових хірургічних операцій (стерилізація, кастрація) упродовж перших 3 тижнів після вакцинації. Винятками можуть бути випадки хірургічного втручання, необхідні для порятунку життя і здоров’я тварини.
 • Один тиждень до та після процедури уникати стресових ситуацій (переїзди, подорожі, виставки та інше).
 • Неможна вакцинувати вихованців, що контактували з хворими підозрілими тваринами. Вакцинація, проведена в інкубаційний період, небезпечна для життя та здоров’я.
 • Ми вкрай не рекомендуємо робити вакцинацію самостійно, особливо вперше! У випадку алергічної реакції ви, скоріше за все, не зможете надати необхідну допомогу чотирилапому.

Термін щеплення і тип вакцинації визначить лише ветеринарний лікар!

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
Інші статті
 • Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві

  Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах.

  Читати далі Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві
 • Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

  Якщо у вашого улюбленця з’явилися симптоми інфекційного захворювання, терміново звертайтеся до ветеринарної клініки «Звірополіс»! Життя тварини – у ваших руках, а ми зможемо його вилікувати!

  Читати далі Інфекційний стаціонар для домашніх тварин
 • Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною

  Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!

  Читати далі Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною