Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві

Ежегодная вакцинация

Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах. А ще, окрім сказу, існують десятки інших небезпечних захворювань – чума, парвовірусний ентерит, інфекційний ларинготрахеїт, лептоспіроз, парагрип, інфекційний гепатит та багато інших. Захистіть чотирилапого товариша від найстрашнішого – зверніться у клініку «Звірополіс», щоб зробити щеплення й знизити до нуля ризик зараження!


У ветеринарній клініці «Звірополіс» на вас чекають комфортні умови:

1. Вакцинація сертифікованими препаратами «Нобівак». Вакцина надає стійкого імунітету проти усіх відомих захворювань собак, котів та кроликів: сказу, чуми м’ясоїдних, ентериту, гепатиту, парагрипу та інших. Вакцина виробництва Нідерланди проходить очищення, легко переноситься тваринами й дозволяє вам не хвилюватися про їх здоров’я.

2. Нагадуємо коли приходить час робити чергове щеплення. Не хвилюйтеся, якщо забули дату наступної вакцинації! Ми надсилаємо СМС або телефонуємо і записуємо вас на зручний час для візиту.

3. У нас прийнятні ціни – вакцинація у «Звірополісі» має доступну вартість, і сума точно не зрівняється з цінністю життя та здоров’я вашого улюбленця.

4. Уважне ставлення персоналу – ми дбайливо ставимося до ваших вихованців, і вони це відчувають, тому зовсім не нервують і під час прийому ведуть себе спокійно. Після введення вакцини ветеринар уважно слідкує за реакцією і відпускає пацієнта лише тоді, коли повністю впевнений, що все буде добре.

Як проводиться вакцинація домашніх тварин

Вакцинація у «Звірополісі» проводиться безпечними для тварин препаратами. Тут компроміси виключені – ми використовуємо винятково якісні препарати, котрі отримуємо від перевірених виробників із суворим дотриманням правил логістики.

Ми розуміємо високий ступінь нашої відповідальності і дуже серйозно ставимося до цієї процедури. Ветеринар обов’язково оцінює стан вашого вихованця, вимірює температуру. Тільки переконавшись, що все в нормі, підбирає і робить вакцинацію. До ветеринарного паспорта вноситься відповідний запис та позначка про дату наступного щеплення. Перша процедура проводиться на 6-8 тижні життя тварини, а далі – за схемою.

Як підготуватися до вакцинації?

Вакцинація – це примусове формування імунітету відразу до кількох небезпечних захворювань. Щоб запобігти ускладнень після щеплення, тварину треба підготувати до процедури. Для цього важливо мати на увазі декілька наступних порад:

1. За тиждень до вакцинації потрібно провести профілактичну дегельмінтизацію. У випадку з вуличними тваринами вона виконується у два етапи: за три, а повторно за два тижні перед візитом до ветеринара.

2. Якщо чотирилапому робили операцію, лікували антибіотиками, у самки була тічка – необхідно зачекати щонайменше два тижні перед вакцинацією.

3. Рекомендуємо перед щепленням давати антигістамінний препарат, щоб знизити реакцію організму.

4. Намагайтеся уникати стресових ситуацій (наприклад, переїздів, виставок) за тиждень до і після вакцинації. 

Упродовж трьох тижнів після щеплення відмовтеся від запланованих операцій. Звісно, що це правило, не стосується випадків, коли тварина потребує термінової хірургічної допомоги для порятунку життя.

Протипоказання

Неможна вакцинувати улюбленця, якщо він контактував з хворою чи підозрілою твариною. Треба переконатися, що він не заразився якоюсь інфекцією і повністю здоровий. Окрім того, як і у випадку з будь-яким іншим ветеринарним втручанням, вакцинація має певні протипоказання:

 • зміна зубів у цуценят;
 • підвищена температура тіла;
 • інфекції та будь-які захворювання в гострій стадії;
 • виражене виснаження;
 • гельмінти;
 • імунодефіцит;
 • вагітність, в’язка, тічка – для самок. 

У ці періоди організм тварини ослаблений, тому не треба додатково перевантажувати його.

Чому варто звертатися у клініку «Звірополіс»

Звертайтеся у «Звірополіс» для вакцинації улюбленця, обстеження та лікування! У нас працюють уважні спеціалісти, встановлена найсучасніша апаратура для точної діагностики, використовуються ефективні препарати. А головне – ми щиро любимо та піклуємося про наших чотирилапих пацієнтів. Вони відчувають спокій та захищеність. А ви отримуєте впевненість у професійному підході та уважному ставленні. Дзвоніть, щоб проконсультуватися та записатися на прийом!

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
Інші статті
 • Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

  Якщо у вашого улюбленця з’явилися симптоми інфекційного захворювання, терміново звертайтеся до ветеринарної клініки «Звірополіс»! Життя тварини – у ваших руках, а ми зможемо його вилікувати!

  Читати далі Інфекційний стаціонар для домашніх тварин
 • Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною

  Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!

  Читати далі Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною