Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

Домашні тварини можуть заразитися небезпечною інфекційною хворобою де завгодно. Джерела вірусів та інфекцій оточують улюбленців практично на кожному кроці. При цьому, потенційно небезпечними можуть бути не тільки вже хворі собаки та коти, але й ґрунт, фекалії, калюжі. Навіть ті вихованці, котрі ніколи не виходять за межі свого дому, знаходяться у зоні ризику. Інфекцію може принести господар на підошві свого взуття або на одязі. На жаль, такі хвороби швидко розвиваються і при відсутності належної допомоги в 90% призводять до летального наслідку.

Зараження тварини інфекцією неможливо не помітити: вкрай погане самопочуття, слабкість, блювота та інші неприємні симптоми миттєво дають про себе знати. Аби запобігти погіршенню стану і не ризикувати життям улюбленця, ми рекомендуємо негайно привезти його до інфекційного стаціонару. У нас створені всі умови для комфортного перебування і якнайшвидшого одужання.

Як працює стаціонар в клініці «Звірополіс» 

Ветеринарна клініка «Звірополіс» цілодобово приймає тварин з інфекційними захворюваннями чи підозрою на них. Спеціалісти швидко встановлять точний діагноз і призначать інтенсивну терапію, щоб полегшити гострий стан і поступово повернути чотирилапого до повноцінного життя.

Важливо розуміти, що хворого улюбленця треба ізолювати якнайшвидше, оскільки інфекції миттєво передаються іншим тваринам. Саме тому бокси в інфекційному стаціонарі мають наступні характеристики:

 • Обладнані вентиляцією;
 • Регулярно дезінфікуються (не менше трьох разів на добу) і проходять кварцування.

Окрім персоналу, з тваринами більше ніхто не контактує. Проте вони оточені комфортом, теплом та турботою.

Як проходить лікування

Не ризикуйте життям вихованця — привезіть його на лікування до стаціонару. Ви можете бути цілковито спокійними: професіонали роблять все можливе, аби його вилікувати. Щоб швидко встановити діагноз та оцінити стан пацієнта, ми використовуємо найсучасніше обладнання. Окрім того, у нас працює повноцінна лабораторія. На основі даних діагностики ветеринар призначає та проводить медикаментозне лікування. Тварини отримують необхідні пігулки, уколи, крапельниці, а також необхідну відновлювальну та підтримуючу терапії.

Персонал забезпечує цілодобовий нагляд за станом тварини і при найменших змінах вживатиме екстрених мір для його стабілізації. Завдяки постійному контролю важливих показників здоров’я, застосуванню актуальних методів лікування та теплому відношенню до тварин, пацієнти інфекційного стаціонару «Звірополіс» у Києві одужують та повертаються до нормального життя.

Дзвоніть або лишайте нам заявку. Наші спеціалісти будуть раді вам допомогти.

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
Інші статті
 • Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві

  Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах.

  Читати далі Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві
 • Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною

  Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!

  Читати далі Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною