Грумінг у «Звірополісі»

Грумінг (grooming) — це догляд за вашим вихованцем, який включає роботу над зовнішністю, підтримання гігієни, професійний догляд за хутром (шерстю), стрижка шерсті та пазурів, миття та сушка.

Забезпечити правильний догляд самостійно в домашніх умовах може виявитись дуже складною задачею, оскільки це вимагає певних знань, умінь та навичок (кожна тварина по-своєму сприймає певну процедуру). До того ж, у господарів просто може не вистачати часу регулярно проводити необхідні процедури вихованцям.

Послуга грумінга в нашому ветеринарному центрі «Звірополіс» дає можливість вам та вашому улюбленцю не лише отримати догляд за шерстю чи модельну стрижку, а й провести повний профілактичний огляд вашої тварини.

Грумер звертає увагу на цілісність шкірного покриву і стан шерсті, що допомагає проводити профілактику та діагностувати більшість захворювань різної етіології (алергія, порушення функцій ШКТ, ССС).

Також в цю послугу входить стоматологічний огляд ротової порожнини тварини. Після закінчення даної процедури ви отримуєте стоматологічну карту і професійну консультацію лікаря по догляду за ротовою порожниною вашого вихованця.

Під час чистки вух ми проводимо повну діагностику секрету вушних раковин, яка також може бути інформативною для постановки діагнозу при різних грибкових, паразитарних та алергічних отитах.

Косметика по догляду за шерстю і шкірою вашого вихованця підбирається персонально, залежно від виду, віку, структури шерсті та шкіри, а також індивідуальних особливостей організму. Ми використовуємо продукцію Кріс Крістенсен (Chris Christensen) – косметику високої якості та інструменти для грумінгу тварин шоу-класу. В даному сегменті Chris Christensen є одним з лідерів серед виробників товарів для тварин, завдяки високому мистецтву догляду за якістю та кольором шерсті.

Грумінг у ветеринарному центрі «Звірополіс» — це не тільки естетика і красива стрижка, а й розгорнутий профілактичний огляд, що дозволяє вам, як власнику, додатковий раз оцінити фізіологічний стан здоров’я вашого вихованця.

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
Інші статті
 • Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві

  Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах.

  Читати далі Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві
 • Інфекційний стаціонар для домашніх тварин

  Якщо у вашого улюбленця з’явилися симптоми інфекційного захворювання, терміново звертайтеся до ветеринарної клініки «Звірополіс»! Життя тварини – у ваших руках, а ми зможемо його вилікувати!

  Читати далі Інфекційний стаціонар для домашніх тварин
 • Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною

  Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!

  Читати далі Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною