Грумінг у «Звірополісі»

Грумінг (grooming) — це догляд за вашим вихованцем, який включає роботу над зовнішністю, підтримання гігієни, професійний догляд за хутром (шерстю), стрижка шерсті та пазурів, миття та сушка.

Забезпечити правильний догляд самостійно в домашніх умовах може виявитись дуже складною задачею, оскільки це вимагає певних знань, умінь та навичок (кожна тварина по-своєму сприймає певну процедуру). До того ж, у господарів просто може не вистачати часу регулярно проводити необхідні процедури вихованцям.

Послуга грумінга в нашому ветеринарному центрі «Звірополіс» дає можливість вам та вашому улюбленцю не лише отримати догляд за шерстю чи модельну стрижку, а й провести повний профілактичний огляд вашої тварини.

Грумер звертає увагу на цілісність шкірного покриву і стан шерсті, що допомагає проводити профілактику та діагностувати більшість захворювань різної етіології (алергія, порушення функцій ШКТ, ССС).

Також в цю послугу входить стоматологічний огляд ротової порожнини тварини. Після закінчення даної процедури ви отримуєте стоматологічну карту і професійну консультацію лікаря по догляду за ротовою порожниною вашого вихованця.

Під час чистки вух ми проводимо повну діагностику секрету вушних раковин, яка також може бути інформативною для постановки діагнозу при різних грибкових, паразитарних та алергічних отитах.

Косметика по догляду за шерстю і шкірою вашого вихованця підбирається персонально, залежно від виду, віку, структури шерсті та шкіри, а також індивідуальних особливостей організму. Ми використовуємо продукцію Кріс Крістенсен (Chris Christensen) – косметику високої якості та інструменти для грумінгу тварин шоу-класу. В даному сегменті Chris Christensen є одним з лідерів серед виробників товарів для тварин, завдяки високому мистецтву догляду за якістю та кольором шерсті.

Грумінг у ветеринарному центрі «Звірополіс» — це не тільки естетика і красива стрижка, а й розгорнутий профілактичний огляд, що дозволяє вам, як власнику, додатковий раз оцінити фізіологічний стан здоров’я вашого вихованця.

Click to rate this post!
[Всего: 0 Средний: 0]
Інші статті
 • Прийом ветеринарного лікаря-кардіолога

  Якщо ви піклуєтеся про здоров’я свого улюбленця, дізнайтеся, коли обов’язково треба звертатися до лікаря-кардіолога, щоб проконсультуватися та зробити Єхо серця вашого кота чи собаки.

  Читати далі Прийом ветеринарного лікаря-кардіолога
 • Оваріоектомія кішок, як варіант хірургічної стерилізації

  Запобігти появі потомства, усунути небажані ознаки статевої поведінки та в якості профілактики захворювань матки, яєчників та молочних залоз використовують оваріоцистектомію. Це процедура видалення матки та яєчників, результатом якої є зміна гормонального фону, припинення вироблення статевих гормонів, і як наслідок, зупинка тічки, усунення ризику виникнення кісти яєчників та хибних вагітностей.

  Читати далі Оваріоектомія кішок, як варіант хірургічної стерилізації
 • Вивезення тварини за межі України

  Українці та наші пацієнти зокрема подорожують дедалі більше. Хтось залишає країну надовго або назавжди. Хтось виїжджає, але повертається з поїздок за межі нашої країни назад на батьківщину. І багато хто з них хоче, щоб їх улюбленці під час подорожі були поряд. Що треба зробити аби мати таку можливість? Які існують правила вивезення тварин?

  Читати далі Вивезення тварини за межі України