-
Щорічна вакцинація домашніх тварин у Києві
Ви чули, що від сказу кожного року гине близько 1 млн тварин у світі? Навіть домашні коти та собаки не захищені від інфекції. З веселих та рухливих вихованців вони швидко перетворюються на носіїв смертельної хвороби та згасають прямо на очах.
Читати далі -
Інфекційний стаціонар для домашніх тварин
Якщо у вашого улюбленця з’явилися симптоми інфекційного захворювання, терміново звертайтеся до ветеринарної клініки «Звірополіс»! Життя тварини – у ваших руках, а ми зможемо його вилікувати!
Читати далі -
Ветеринарна стоматологія у Києві: лікування зубів у котів та собак за доступною ціною
Бажаєте, щоби зуби вашого улюбленця були міцними та здоровими? Довірте лікування та профілактику ветеринарній стоматології у Києві «Звірополіс»!
Читати далі
Чіпування домашніх тварин
Методика вживлення чіпу полягає в тому, що в підшкірний простір вводиться чіп з унікальним ідентифікаційним номером, котрий лишається з твариною упродовж усього життя.
Існує ряд причин, по яким для розпізнавання тварин рекомендується використовувати саме цей спосіб:
Єдина база даних компанії Баєр об’єднує інформацію про всіх чіпованих тварин, що значно полегшує пошуки господаря загубленого чотирилапого друга.
Зчитують інформацію з мікрочіпа за допомогою сканера. Загалом пристрій пасивний, оскільки не передає жодних хвиль без додаткового активування. Його розміри — 12х2 мм, наче зернятко рису. Він знаходиться в індивідуальному стерильному ін’єкторі, за допомогою якого власне і переміщується під шкіру істоти.
Чіп дозволено вживляти лише здоровим та вакцинованим тваринам, тому перед чіпуванням лікар проведе ретельний клінічний огляд вашого улюбленця.
Сама процедура чіпування являє собою підшкірну ін’єкцію і не потребує проведення загальної чи місцевої анестезії. Чіп вводиться під шкіру в області шиї. Він рентгеноконтрастний, тобто його можна побачити при дослідженні рентгеном.
Та не треба вважати, що така ідентифікація необхідна лише тим чотирилапим, яких готуються перевозити за межі кордону.